Věrnostní program

Víte o našem věrnostním programu? Všechny naše zákazníky rádi odměňujeme za spokojenou spolupráci.
Zapojte se tak i Vy do našeho bonus programu - funguje to velmi jednoduše a vše je transparentní - za čím více u nás nakoupíte, tím lepší od nás dostanete ceny!

Jak se do bonus programu zapojím?


Prvním krokem je registrace na našem e-shopu. Je to nezbytné, abychom dokázali rozeznat, který zákazník u nás objednal a jakou mu má systém přiřadit slevu.
Registrační formulář naleznete v pravé části stránek, nebo pokračujte přímo na registrační formulář

No a to je vše :-) Vaší registrací se automaticky stáváte účastníkem bonus programu. Všechny existující registrace byly do režimu bonus programu zapojené automaticky.

Důležité: Před každou objednávkou se vždy prosím přihlašte pod svými přihlašovacími údaji - pokud objednávku odešlete v režimu nepřihlášeného zákazníka, systém neumí připočíst Vaši objednávku pod bonus konto.

Jak to celé funguje?


S každou objednávkou, kterou u nás provedete, se Vám automaticky navyšuje bonus konto za všechny Vaše nákupy. Na základě celkové výše nákupů Vám systém odečte z dalších objednávek přiznanou slevu /tabulka slevových hladin níže/. Po přihlášení vidíte v katalogu produktů ceny již po slevě - vždy tak přesně víte kolik zaplatíte.

Věrnost se vyplací a my jí dokážeme ocenit!

Nemusíte se o nic starat nebo jakkoliv řešit - vše funguje automaticky a pro všechny naše zákazníky - jsme transparentní!

A jakou cenu vlastně dostanu?

Výše slevy se liší od celkové výše provedených nákupů. Důležité je, že sleva je pro Vás přiznána nastálo, nemusíte s nákupy spěchat a navíc se Vám sleva bude do budoucna pouze zvyšovat :-)

Celková výše nákupů Výše slevy
Objednáno za 0 - 3 000 Kč 0 %
Objednáno za 3 001 - 5 000 Kč 4 %
Objednáno za 5 001 - 15 000 Kč 6 %
Objednáno za 15 001 - 40 000 Kč 8%
Objednáno nad 40 000 Kč 10 %


A to není vše - stále samozřejmě platí i naše nabídka dopravy zdarma při objednávce zdarma nad 3000 Kč, nebo zvýhodněné ceny u spousty produktů!

Časté otázky:

Teď jsem odeslal objednávku za 4000 Kč, ale v objednávce stále vidím stejnou cenu.

Ano, to je v pořádku - systém Vám automaticky nastaví slevu 4% na Váš profil a na další objednávku se již uplatní sleva.

Od kdy se načítají body do věrnostního programu?
Body do bonus konta se začínají načítat okamžikem spuštění - to je září 2009

Jak poznám jakou mám slevu?
Po přihlášení na Váš profil ihned vidíte výši slevy. Zároveň v internetovém katalogu jsou již všechny ceny po slevě.

Máte jiný dotaz, nebo jsme něco nevysvětlili dostatečně? Nebojte se nás zeptat na obchod@vojenskemodely.cz