Dárkové poukázky

Sháníte vhodný dárek a nevíte co přesně koupit, aby udělal co největší radost? Nelamte si hlavu s výběrem a využijte našich dárkových poukazů, které tuto starost přenesou přímo na obdarovaného :-)

Jak zakoupit?
Zcela jednoduše jako normální zboží. Po koupi je možné rozhodnout se zda chcete poukaz poslat v tiskové kvalitě mailem, nebo poštou. V případě poslání přes dopravce se dopravné u tohoto poukazu snižuje na polovinu /neplatí, pokud se poukaz kombinuje s dalším normálním zbožím/.

Jak uplatnit?
Přesný postup je popsán na zadní straně poukazu, ale princip spočívá v zadání unikátního kódu, který je uveden na poukazu, do poznámky v objednávce. Na základě tohoto kódu dojde k ponížení částky při následné fakturaci. Platnost poukazu je 1 rok od vystavení a je vyznačeno na zadní straně kuponu.

Další pravidla:

  • je možné využít více poukazů na jednu objednávku – v takovém případě se hodnoty kuponů sčítají
  • poukaz je nutné uplatnit v plné výši – resp. pokud dojde k tomu, že objednávka nedosáhne výškou částky na hodnotu kuponu není možné vrátit zbytkovou částku
  • částka uvedená kuponu poníží hodnotu faktury o požadovanou částku – při objednávce na e-shopu není tato sleva vidět, ale ihned po objednávce zkontaktujeme zákazníka mailem, kde tuto skutečnost potvrdíme a následná faktura bude vystavena na nižší částku
  • poukaz je možné použít na jakékoliv zboží