Druhý život modelům

Vlastníte modely, které už nepotřebujete?

Co nevyužijete, to může být pro druhého poklad. Proto rádi zprostředkujeme prodej modelů z druhé ruky.  Chcete služby využít? Je to maximálně jednoduché a transparentní.

Jak na to?

Bazar

Nafoťte nám modely a pošlete na obchod@vojenskemodely.cz

 Z fotky bychom měli poznat o jaké se jedná typy, značky a stav. Na fotce jich klidně může být více.
Bazar

Ověříme, jestli modely zvládneme prodat

Do dvou dnů od nás obdržíte potvrzení i orientační cenu. Na Vás je pak rozhodnutí, zda do toho společně půjdeme.
Bazar

Pro modely pošleme na naše náklady kurýra

Od Vás potřebujeme jen modely dobře zabalit. Dopravu platíme my.
Bazar

Pouštíme se do prodeje

Produkty vystavíme na e-shopu, pošleme nabídku newsletterem a vystavíme i na naší Facebook stránce.
Bazar

Pošleme Vám peníze

Po úspěšném prodeji pošleme zprávu a do 14 dnů obdržíte peníze na Váš účet.

Pro lepší představu několik příkladů

Bazar

Solido - M1128 Stryker

Prodejní cena: 749 Kč Váš výdělek: 410 Kč
Bazar

Herpa - An-225

Prodejní cena: 2 299 Kč Váš výdělek: 1 340 Kč
Bazar

Revell - AH-64 Apache

Prodejní cena: 649 Kč Váš výdělek: 350 Kč
Bazar

Proč prodávat s námi?

  • Máte to bez starostí
  • Modely nabídneme tisícům zákazníků
  • Uděláte radost jiným sběratelům nebo modelářům
  • Jednoduše si vyděláte peníze

Nejčastější dotazy

Které modely mohu dát do prodeje?

Máme tři jednoduché podmínky. Modely by měly být v původním balení a nepoškozené. V případě slepovacích modelů, pak nemůže být  model postavený. Sběratelský model může být vystavený a sestavený, ale tyto skutečnosti budou mít dopad na prodávanou cenu - zohledníme to v rámci založení produktů.

Jak zjistíte při posouzení, že jsou modely prodejné?

Vše co nám vyfotíte posoudíme jako celek. Pokud je většina modelů prodejná a dává to ekonomicky smysl, tak je do prodeje vezmeme.

Co s modely po přijetí uděláte?

Všechny modely po přijetí rozbalíme, nafotíme, zaevidujeme případná poškození. Produkt vystavíme na našem e-shopu a to maximálně týden po přijetí na náš sklad.

Mohu Vám poslat více kusů od jednoho druhu?

Ano, to není problém.

Vezmete do prodeje i modely v tzv. blistru?

Rádi je vezmeme, ale podmínkou je, že musí být v neporušeném blistrovém balení. Pokud se model prodával i s časopisem, tak ten nutný není.

Můžete před zalistováním některý model vyřadit z prodeje?

Ano, pokud nesplňuje podmínky pro prodej. Budeme Vás o tom včas informovat a společně  dohodneme další postup zpětného odeslání modelů. Tyto modely Vám odešleme na naše náklady, případně je po domluvě zlikvidujeme.

Jak mám modely odeslat?

Stačí, když je pořádně zabalíte, aby nedošlo k poškození během dopravy. Z toho důvodu doporučujeme před odesláním modely dobře nafotit pro případnou reklamaci při přepravě. Pošleme k Vám na naše náklady kurýra, nebo je můžete odeslat sami třeba přes balíkovnu. Uhradíme Vám náklady přepravce.

S čím mi pomůžete?

Ulehčíme Vám život. Modely jednoduše převezmeme, ohodnotíme cenu a nafotíme je na náš e-shop. Podle zajímavosti je pak můžeme dále zařadit i do speciálního newsletteru, nebo promovat na naší Facebook stránce.
Celkem Vaší nabídku dostaneme až k desítkám tisíc modelářů a sběratelů. Zároveň za Vás převezmeme veškerou zákaznickou komunikaci, balení zásilek a Vy jen počkáte na peníze :)
Nemusíte se zdržovat smlouváním o cenu nebo osobním předáváním.
Zároveň nemusíte řešit nevyzvednutí zásilky, nebo situaci že se zásilka cestrou ztratí - to jsou rizika, která na sebe bereme my.
Každý den je u nás na e-shopu přes tisíc návštěvníků, v databázi newsletterů je téměř 10000 kontaktů. Více jak polovina zákazníků u nás nakupuje opakovaně.

Jaká bude prodejní cena?

Optimální prodejní cenu stanovíme my na základě naší prodejní historie a situace na trhu. Stanovíme jí tak, abychom modely prodali za nejlepší možnou cenu. Po zalistování od nás obdržíte seznam s prodejními cenami. Zároveň se snažíme, abyste obdrželi peníze co nejdříve.
Každý měsíc tak cenu modelu automaticky snížíme o 10% a to maximálně až na 50 % původní ceny. Pokud by se model i tak neprodal, dohodneme společně další postup - modely Vám bezplatně pošleme zpět, nebo je zlikvidujeme.

Mohu si sám stanovit cenu prodeje?

Naší podmínkou je, že prodejní cenu stanovíme my. Důvodem je především to, abychom modely prodávali za reálnou tržní cenu a vy jste peníze za prodej obdrželi co nejrychleji.

Kolik dostanu peněz z prodeje?

Z prodejní ceny obdržíte vždy 60 % ceny minus 39 Kč za každý model. Zbytek je naše odměna za zprostředkování prodeje. Jsme plátci DPH a v naší odměně je zahrnuta i tato daň.
O výdělek se tak férově rozdělíme.

Je to pro mě výhodné?

Je možné, že pokud byste modely prodával sám, dostanete za ně o něco více peněz. Bude Vás to ale stát čas v komunikaci se zákazníky, balení zásilek a možné problémy s reklamacemi nebo podvody.

Jak se dozvím o prodeji modelů a kdy dostanu peníze?

Při prodeji Vám pošleme mail. Peníze vyplácíme na Váš bankovní účet maximálně do 14 dnů od prodeje. Obvykle se během této doby prodá více modelů a pošleme je v rámci jedné platby. Není problém se domluvit na rychlejší úhradě.

Co s modely, co se neprodají?

Pokud se maximálně po 5 měsících modely neprodají, kontaktujeme Vás a dohodneme další postup. Buď Vám modely odešleme na naše náklady zpět, nebo je zlikvidujeme.

Je možné prodávat i pokud jsem ze Slovenska?

Ano, není to problém. Jedinou změnou je, že k Vám neumíme objednat kurýra pro vyzvednutí. Pokud nám modely pošlete zásilkovnou, uhradíme Vám náklady na odeslání.