HobbyMaster - Suchoj Su-35S Flanker-E, Russian Air Force, 116th CATC Aggressors, Blue 01, Privolzhsky AB, Rusko, září 2022, 1/72

Kód: HA5713
Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: HobbyMaster
ZDARMAZDARMA
HA5713 1 e1686482799605
3 099 Kč
Předobjednávka
Možnosti doručení

Předpokládané datum dodání:  září / říjen 2023
Uvedená cena je orientační a může se drobně lišit v závislosti na kurzu koruny.

Tento model není skladem – jedná se o tzv. předobjednávku a doba doručení je vždy minimálně stejně dlouhá jako předpokládané datum dodání.

V případě předobjednávky je cena modelu zvýhodněná o 5 procent oproti běžné kupní ceně!


Díky předobjednávce Vám již neuteče žádný model. Nemusíte sledovat čas dodání produktu - díky předobjednávce vše ohlídáme za Vás.
Chci vědět více informací jak předobjednávky fungují

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový hotový model ruského letadla Suchoj Su-35S Flanker-E, letadlo bez výzbroje

Kovový model s plastovými doplňky v měřítku 1:72. Balení obsahuje stojánek.

Zařazení:  Russian Air Force, 116th CATC Aggressors, Blue 01, Privolzhsky AB, Rusko, září 2022

Rozměry: délka 30,5 cm, rozpětí 20,5 cm

Model letounu je z letecké edice společnosti HobbyMaster. Jedná se o kvalitně vyrobený model. Je možné mít model na podvozku nebo na stojánku.

Suchoj Su-35
Suchoj Su-35 je ruský víceúčelový stíhací letoun 4. generace, který je modernizovanou verzí letounu Su-27. Byl vyvinut jako součást programu modernizace ruského letectva a poprvé vzlétnul v roce 2008. Su-35 je poháněn dvojicí motorů Saturn AL-41F1S, které mu umožňují dosahovat maximální rychlosti přesahující 2 500 km/h. Letoun je vybaven pokročilými senzorovými systémy a avionikou, včetně radaru s aktivním elektronickým ovládáním fáze (AESA), což mu umožňuje detekovat a sledovat cíle na velkou vzdálenost. Su-35 má vysokou manévrovatelnost a schopnost provádět rychlé obraty, které jsou zvláště užitečné při bojových operacích. Letoun může nést širokou škálu různých zbraní, včetně řízených střel vzduch-vzduch a vzduch-země, stejně jako náletové bomby a raketové systémy. Su-35 je také vybaven systémy pro únik před raketami a jinými projektily, včetně elektronického protiopatření a termálních pastí. Letoun má také vynikající výhled z kokpitu díky velkým víceúčelovým displejům a pokročilým systémům řízení palby. Su-35 je považován za jeden z nejvýkonnějších stíhacích letounů 4. generace na světě a je často srovnáván s americkými letouny F-15E a F/A-18E/F Super Hornet. Letoun je stále v provozu u ruského letectva a také byl vyvážen do několika dalších zemí, včetně Číny a Indie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suchoj Su-35
Záruka: 2 roky
Měřítko: 1/72
Období: Moderní produkce (1945 - současnost)
Výrobní materiál: Kov s plastovými díly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: