HobbyMaster - Suchoj SU25M1 Frogfoot, ukrajinské letectvo, "Lt. Col. Zhybrov "(low vis. scheme) Blue 19, 299th Tactical Aviation Brigade, Ukrajina AF, únor 2022, 1/72

Kód: HA6110
Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: HobbyMaster
2 399 Kč
Předobjednávka
Možnosti doručení

Předpokládané datum dodání:  květen / červen 2024
Uvedená cena je orientační a může se drobně lišit v závislosti na kurzu koruny.

Tento model není skladem – jedná se o tzv. předobjednávku a doba doručení je vždy minimálně stejně dlouhá jako předpokládané datum dodání.

V případě předobjednávky je cena modelu zvýhodněná o 5 procent oproti běžné kupní ceně!


Díky předobjednávce Vám již neuteče žádný model. Nemusíte sledovat čas dodání produktu - díky předobjednávce vše ohlídáme za Vás.
Chci vědět více informací jak předobjednávky fungují

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový hotový model ruského letounu Suchoj SU25M1 Frogfoot

Kovový model s plastovými doplňky v měřítku 1:72.

Zařazení: ukrajinské letectvo, "Lt. Col. Zhybrov "(low vis. scheme) Blue 19, 299th Tactical Aviation Brigade, Ukrajina AF, únor 2022

Rozměry: délka: 21,5 cm, rozpětí: 20 cm

Model letounu je z letecké edice společnosti HobbyMaster. Jedná se o kvalitně vyrobený model s dalším příslušenstvím. Je možné mít model na podvozku nebo na stojánku.

Suchoj Su-25
Suchoj Su-25 je sovětský, resp. ruský útočný letoun určený k podpoře pozemních jednotek. Byl vyvinut v 70. letech a poprvé vzlétl v roce 1975. Je to relativně jednoduchý a spolehlivý letoun, který se vyznačuje velkou obratností a schopností operovat z nezpevněných letišť. Su-25 má křídlo ve tvaru lichoběžníku, dvě motory na spodku trupu a charakteristický kokpit vystupující nad kryt kabiny. Má schopnost nést širokou škálu zbraní, včetně raket, bomb, kulometů a kanónů. Letoun může operovat v různých klimatických podmínkách a je schopen provádět jak denní, tak noční mise. Su-25 se stal velmi úspěšným letounem v několika konfliktech, včetně sovětské války v Afghánistánu a v první a druhé válce v Zálivu. Také byl použit v mnoha dalších konfliktech v Asii a Africe. V současnosti je Su-25 stále v aktivní službě v několika zemích, včetně Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Arménie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suchoj Su-25
Záruka: 24 měsíců
Měřítko: 1/72
Období: Moderní produkce (1945 - současnost)
Výrobní materiál: Kov s plastovými díly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: