Hobby Master - Panavia Tornado IDS, Luftwaffe, AG 51 Immelmann, Operation Allied Force, Piacenza-San Damiano AB, Itálie, 1999, 1/72

Kód: HA6714
Novinka
Neohodnoceno
Značka: HobbyMaster
2 699 Kč
Na objednávku 2 až 3 dny
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový hotový model bojového letounu Panavia Tornado GR.Mk 1

Model s plastovými doplňky v měřítku 1:72. Součástí je plastový stojánek. Je možné mít model na podvozku, nebo v "letící variantě".

Zařazení: Luftwaffe, AG 51 Immelmann, Operation Allied Force, Piacenza-San Damiano AB, Itálie, 1999

Rozměry: délka 23,2 cm, rozpětí 19,3 cm

O HobbyMaster:
Model letounu je z letecké edice společnosti HobbyMaster. Jedná se o kvalitně vyrobený model se spoustou příslušenství. Je možné mít model na podvozku nebo na stojánku.

Panavia Tornado
Panavia Tornado je vojenský nadzvukový víceúčelový letoun, který byl vyvinut společným úsilím Velké Británie, Německa a Itálie. Letoun vznikl jako odpověď na potřebu nahradit zastaralé stroje, jako například Blackburn Buccaneer a F-104 Starfighter. První prototyp vzlétnul v roce 1974 a sériová výroba probíhala od roku 1979 až do roku 1998. Tornado se používá především pro taktický průzkum, letecké útoky na pozemní cíle, ochranu vzdušného prostoru a elektronický boj. Tornado je dvoumotorový letoun s delta-křídlem, které mu umožňuje letět při nadzvukových rychlostech a vysokých nadmořských výškách. Je vybaven moderními elektronickými systémy, včetně radaru, navigačních a komunikačních zařízení a systému řízení palby. Tornado byl používán v mnoha konfliktech, včetně války v Zálivu, války v Kosovu a války v Iráku. V roce 2019 bylo v aktivní službě u Royal Air Force a Luftwaffe asi 200 letounů Tornado. V roce 2019 bylo oznámeno, že v roce 2024 bude letoun Tornado vyřazen ze služby u všech tří zemí, které se na jeho vývoji podílely.

Doplňkové parametry

Kategorie: Panavia Tornado
Záruka: 2 roky
Měřítko: 1/72
Období: Moderní produkce (1945 - současnost)
Výrobní materiál: Kov s plastovými díly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: