Forces of Valor - Opel Blitz 4x4 sanitní, Wehrmacht, 1940, 1/32

Kód: 801101B
Předobjednávka
Neohodnoceno
1 999 Kč
Předobjednávka
Možnosti doručení

Předpokládané datum dodání: 2023
Uvedená cena je orientační a může se drobně lišit v závislosti na kurzu koruny.

Tento model není skladem – jedná se o tzv. předobjednávku a doba doručení je vždy minimálné stejně dlouhá jako předpokládané datum dodání.

V případě předobjednávky je cena modelu zvýhodněná o 5 procent oproti běžné kupní ceně!


Díky předobjednávce Vám již neuteče žádný model. Nemusíte sledovat čas dodání produktu - díky předobjednávce vše ohlídáme za Vás.
Chci vědět více informací jak předobjednávky fungují

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propracovaný kovový hotový model nákladního automobilu Opel Blitz 4x4, sanitní verze

Kovová replika s drobnými plastovými částmi v měřítku 1:32.

Zařazeni: Wehrmacht, 1940

Rozměry: délka 18,8 cm, šířka: 7 cm

Dodávaný model je kovová replika v přesném měřítku 1:32 s plastovými doplňky. Kromě samotného vozidla obsahuje i posádku, příslušenství vozidla apod... Celek po sestavení pak může tvořit zajímavé diorama

Opel Blitz 4x4 Ambulance byla speciální varianta nákladního automobilu Opel Blitz, která sloužila jako sanitní vozidlo během druhé světové války. Tento terénní vůz s pohonem všech čtyř kol poskytoval vynikající schopnost pohybu i v náročném terénu. Karosérie byla pevná a odolná, vyrobená z ocelových plechů, což zajišťovalo ochranu přepravovaných osob. Opel Blitz 4x4 Ambulance byl vybaven speciálním vybavením pro přepravu raněných. Nosítka, lékařské skříně a další zdravotnické vybavení umožňovaly poskytnout nezbytnou lékařskou péči na poli. S dostatečným prostorem pro přepravu raněných osob umožňovala rychlý a efektivní transport raněných vojáků. Díky své spolehlivosti a všestrannosti získal Opel Blitz 4x4 Ambulance popularitu a byl hojně využíván německými ozbrojenými silami. V rámci vojenské logistiky sehrával klíčovou roli v zajištění rychlého přepravního prostředku pro zraněné vojáky. Sanitní jednotky využívaly tyto ambulanční vozy k poskytování nezbytné lékařské péče v polních podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nákladní auta
Záruka: 24 měsíců
Měřítko: 1/32
Období: 2.světová válka (1938-1945)
Výrobní materiál: Kov s plastovými díly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: