HobbyMaster - Mikojan-Gurevič MIG-23ML Flogger, izraelské letectvo, "defection plane of Maj. Adul Bassem of Syria AF", 1990s, 1/72

Kód: HA5315
Novinka
Neohodnoceno
Značka: HobbyMaster
2 399 Kč
Na objednávku 2 až 3 dny
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový hotový model sovětské nadzvukové stíhačky Mikojan-Gurevič MIG-23ML Flogger

Kovová přesná replika s plastovými doplňky v měřítku 1:72.

Zařazení:  izraelské letectvo, "defection plane of Maj. Adul Bassem of Syria AF", 1990s

Rozměry: délka 24 cm, rozpětí: 20 cm

Model letounu je z letecké edice společnosti HobbyMaster. Jedná se o kvalitně vyrobený model se spoustou příslušenství. Je možné mít model na podvozku nebo na stojánku.

Mikoyan-Gurevich MiG-23
Mikoyan-Gurevich MiG-23 je sovětský nadzvukový stíhací letoun, vyvinutý v 60. letech 20. století. Byl navržen jako víceúčelový letoun pro boj v blízkém prostoru a jako stíhací letoun pro protivzdušnou obranu. MiG-23 je vybaven turbodmychadlovým motorem, který mu umožňuje dosahovat rychlosti až 2 500 km/h, a také je schopen manévrovat vysokou rychlostí. Letoun byl také vybaven pokročilými radarovými a elektronickými systémy pro sledování a zničení cílů. Letoun byl používán ve více než 30 zemích a byl nasazen v mnoha konfliktech po celém světě, včetně války v Zálivu a sovětské války v Afghánistánu. Byl také použit v mnoha dalších konfliktech v 80. a 90. letech. MiG-23 byl velmi úspěšným letounem, který byl obdivován pro svou vysokou rychlost a manévrovatelnost. Nicméně měl také několik omezení, jako například omezenou výdrž letu, což znamenalo, že musel být doprovázen tankovacími letouny. Také měl omezenou schopnost operovat v nízkých výškách, což znamenalo, že byl zranitelný vůči protiletadlové obraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: MiG-23
Záruka: 2 roky
Měřítko: 1/72
Období: Moderní produkce (1945 - současnost)
Výrobní materiál: Kov s plastovými díly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: