Dárková poukázka - hodnota 500 kč

Kód: VM500
Tip
Neohodnoceno
500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková poukázka na zboží v našem e-shopu v hodnotě 500 Kč.
 

Sháníte vhodný dárek a nevíte co přesně koupit, aby udělal co největší radost? Nelamte si hlavu s výběrem a využijte našich dárkových poukazů, které tuto starost přenesou přímo na obdarovaného :-)

Jak zakoupit?
Zcela jednoduše jako normální zboží. Po koupi je možné rozhodnout se zda chcete poukaz poslat v tiskové kvalitě mailem, nebo poštou. V případě poslání přes dopravce se dopravné u tohoto poukazu snižuje na polovinu /neplatí, pokud se poukaz kombinuje s dalším normálním zbožím/. Příplatek za dobírku je stále účtován v plné výši.

Jak uplatnit?
Přesný postup je popsán na zadní straně poukazu, ale princip spočívá v zadání unikátního kódu, který je uveden na poukazu, do poznámky v objednávce. Na základě tohoto kódu dojde k ponížení částky při následné fakturaci. Platnost poukazu je 1 rok od vystavení a je vyznačeno na zadní straně kuponu.

Další pravidla:

- je možné využít více poukazů na jednu objednávku - v takovém případě se hodnoty kuponů sčítají
- poukaz je nutné uplatnit v plné výši - resp. pokud dojde k tomu, že objednávka nedosáhne výškou částky na hodnotu kuponu není možné vrátit zbytkovou částku
- částka uvedená kuponu poníží hodnotu faktury o požadovanou částku - při objednávce na e-shopu není tato sleva vidět, ale ihned po objednávce zkontaktujeme zákazníka mailem, kde tuto skutečnost potvrdíme a následná faktura bude vystavena na nižší částku
- poukaz je možné použít na jakékoliv zboží

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové poukázky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: