Forces of Valor - Boeing APACHE AH-64D LONGBOW, JGSDF, letecká škola, Japonsko, 1/48

Kód: 821008B
Předobjednávka
Neohodnoceno
1 799 Kč
Předobjednávka
Možnosti doručení

Předpokládané datum dodání: 2023
Uvedená cena je orientační a může se drobně lišit v závislosti na kurzu koruny.

Tento model není skladem – jedná se o tzv. předobjednávku a doba doručení je vždy minimálné stejně dlouhá jako předpokládané datum dodání.

V případě předobjednávky je cena modelu zvýhodněná o 5 procent oproti běžné kupní ceně!


Díky předobjednávce Vám již neuteče žádný model. Nemusíte sledovat čas dodání produktu - díky předobjednávce vše ohlídáme za Vás.
Chci vědět více informací jak předobjednávky fungují

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový hotový model amerického vrtulníku Boeing APACHE AH-64D LONGBOW

Kovová replika vrtulníku s drobnými plastovými částmi v měřítku 1:48.

Zařazení: JGSDF, letecká škola, Japonsko

Rozměry: délka trupu 31,2 cm, celková délka 37 cm /s listy obou rotorů/, rozpětí 10,9 cm /listy rotorů/

Dodávaný model je kovová replika v přesném měřítku s plastovými doplňky. Kromě samotného letadla obsahuje i stylový stojánek – je možné sestavit „letící“ nebo statickou variantu.

Hughes AH-64D Apache
Hughes AH-64D Apache je americký vojenský bojový vrtulník, který byl vyvinut společností McDonnell Douglas (nyní součást společnosti Boeing). Je primárně určen pro útoky na pozemní cíle, ale může být také využit pro průzkum a podporu pozemních jednotek. Apache má dva turbínové motory a je vybaven moderní avionikou a výzbrojí, jako jsou kanóny, rakety a protitankové střely. Vrtulník má také speciální optický a infračervený senzor, který umožňuje pilotovi vidět cíle i v noci a za špatné viditelnosti. Apache může být vylepšen pomocí různých typů elektronických a výzbrojových systémů, aby splňoval specifické požadavky mise. Apache se osvědčil během mnoha vojenských konfliktů, jako například ve válce v Zálivu, v Afghánistánu nebo v Iráku. Vrtulník se prokázal jako schopný útočit na velkou vzdálenost, vysokou přesností a velkou rychlostí. Jeho schopnost operovat v těžkých terénech a v různých podmínkách ho činí velmi užitečným pro moderní vojenské operace. AH-64D Apache byl postupně modernizován a vylepšován, přičemž nejnovější verzí je AH-64E Apache Guardian. Tento vrtulník je vybaven modernější avionikou a výzbrojí a je schopen spolupracovat s dalšími bezpilotními letouny a letadly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Boeing/Hughes AH-64 Apache
Záruka: 24 měsíců
Měřítko: 1/48
Období: Moderní produkce (1945 - současnost)
Výrobní materiál: Kov s plastovými díly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: