Hobbymaster - McDonnell Douglas AV-8B Harrier II, USMC, Tomcats, Operace Pouštní štít, King Abdul Aziz AB, Saudská Arábie, 1990, 1/72

Kód: HA2625
Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: HobbyMaster
2 499 Kč
Předobjednávka
Možnosti doručení

Předpokládané datum dodání:  září / říjen 2023
Uvedená cena je orientační a může se drobně lišit v závislosti na kurzu koruny.

Tento model není skladem – jedná se o tzv. předobjednávku a doba doručení je vždy minimálně stejně dlouhá jako předpokládané datum dodání.

V případě předobjednávky je cena modelu zvýhodněná o 5 procent oproti běžné kupní ceně!


Díky předobjednávce Vám již neuteče žádný model. Nemusíte sledovat čas dodání produktu - díky předobjednávce vše ohlídáme za Vás.
Chci vědět více informací jak předobjednávky fungují

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový hotový model stíhacího letounu McDonnell Douglas AV-8B Harrier II

Model je kovová replika s plastovými doplňky v měřítku 1:72.

Zařazení: USMC, Tomcats, Operace Pouštní štít, King Abdul Aziz AB, Saudská Arábie, 1990

Rozměry: délka 20 cm, rozpětí 13 cm

Model letounu je z letecké edice společnosti HobbyMaster. Jedná se o kvalitně vyrobený model se spoustou příslušenství. Je možné mít model na podvozku nebo na přiloženém stojánku.

BAe Harrier
BAe Harrier (známý také jako Hawker Siddeley Harrier) je britský jednomotorový stíhací letoun s vertikálním startem a přistáním (VTOL). Byl vyvinut v 60. letech 20. století a je jedním z nejznámějších letounů s VTOL schopností. Harrier byl původně navržen jako útočný letoun pro královské letectvo Spojeného království a byl nasazen v několika konfliktech, včetně Falklandské války a války v Zálivu. Letoun měl schopnost vertikálního startu a přistání, což mu umožňovalo operovat z malých, nezpevněných a improvizovaných přistávacích ploch. Harrier byl poháněn jedním proudovým motorem a dosahoval rychlosti až 1 050 km/h. Vyzbrojen byl kanónem a různými typy raket a pum. Měl moderní avioniku, včetně radaru a systémů pro sledování a řízení. V průběhu let bylo vyrobeno několik verzí Harrieru, včetně verze pro výcvik pilotů, verze pro námořní letectvo a verze pro export do zahraničí. Harrier se stal oblíbeným letounem v mnoha vzdušných silách a byl také licenčně vyráběn v několika zemích, včetně Španělska, Indie a Thajska. V roce 2010 byla výroba Harrieru ukončena, avšak letoun stále slouží v několika zemích a je považován za klasiku mezi stíhacími letouny.

Doplňkové parametry

Kategorie: BAe Harrier
Záruka: 24 měsíců
Měřítko: 1/72
Období: Moderní produkce (1945 - současnost)
Výrobní materiál: Kov s plastovými díly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: