Revell - Porsche 911 GT, "50 Years of Jägermeister Motorsport", 05669, 1/24, SLEVA 30%

Kód: SKL-18-05669
Akce Novinka
1 hodnocení
Značka: Revell
1 189 Kč –30 %
revell 05669
1 189 Kč –30 % 832 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Model auta ke slepení. Balení obsahuje: 104 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a barvičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model auta ke slepení. Balení obsahuje: 104 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a barvičky.

Detaily modelu Porsche 911 GT:
Měřítko: 1:24
Počet dílů: 104
Délka: 17,9 cm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 12 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Doplňkové parametry

Kategorie: Slepovací modely závodních aut, Plastové modely 1/24
Záruka: 2 roky
Měřítko: 1/24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: